| | | | |


Drobečková navigace

Titulní strana || Doprava na konferenci

Autobusem na Cofolu od fakulty a zpět

pro dopravu na konferenci jsme pro Vás zajistili autobus, který pojede ve čtvrtek 4. dubna od Právnické fakulty Masarykovy univerzity do místa konání konference a v sobotu 6. dubna zpět z Telče do Brna.

Počet míst v autobuse je omezený, proto bychom chtěli požádat ty z Vás, kteří máte o dopravu vážný zájem, abyste se závazně nahlásili Josefu Šípovi na e-mail 393112@mail.muni.cz. Místa v autobuse budou přidělována systémem "first come first serve".

Autobus bude odjíždět ve čtvrtek 4. dubna 2019 ve 12:40 (přesný čas bude potvrzen e-mailem) hod od fakulty do Telče, zpět pojede v sobotu 6. dubna 2019 cca v 9:50 z Telče k fakultě. Doprava naším autobusem je zdarma.

Hromadná doprava

Vlakem

Zastávka Telč leží na trase 227, která vede z Kostelce u Jihlavy do Slavonic. Výchozím bodem pro cestu do Telče je tedy Kostelec, který se nachází na trati 225 mezi Havlíčkovým Brodem, dobře dostupnou i rychlíky na jižní trase Praha – Brno, které jezdí několikrát denně, a Veselím nad Lužnicí.

Autobusem

Do Telče jezdí mnoho regionálních autobusových linek a také denní spoje z Brna a Prahy. Pro přesedání je vhodná Jihlava, která náleží do rozsahu zmíněných regionálních spojů.

Pro vyhledání vyhovujícího spoje doporučujeme vyhledávač idos.cz.

Automobil

Z Brna je zřejmě nejjednodušší vyrazit po dálnici D1 na Prahu, následně odbočit na exitu 182 na Rosice a pokračovat po silnici 23 přes Náměšť nad Oslavou a Třebíč až do Telče (102 km).

Pokud pojedete od Prahy, možnou variantou je jet po dálnici D1 na Brno, odbočit na exitu 90 u Humpolce na Pelhřimov a následně pokračovat přes Pelhřimov po silnici 112 do Telče (151 km).

Užitečné odkazy

Město Telč

Univerzitní centrum Telč

Plánek města Telč

Vyhledávač vlakových a autobusových spojení IDOS


nahoru