| | | | |


Drobečková navigace

Titulní strana || Doprava na konferenci

Autobusem na Cofolu od fakulty a zpět

pro dopravu na konferenci jsme pro Vás zajistili autobus, který pojede ve čtvrtek 27. dubna od Právnické fakulty Masarykovy univerzity do místa konání konference a v sobotu 29. dubna zpět z Telče do Brna. Někteří z Vás se již na dopravu předběžně hlásili v konferenčním systému.

Počet míst v autobuse je omezený (pouze 49), proto bychom chtěli požádat ty z Vás (i již nahlášené v systému), kteří máte o dopravu vážný zájem, abyste se závazně nahlásili Mgr. Alici Křápkové na mail 210734@mail.muni.cz. Místa v autobuse budou přidělována systémem "first come first serve".

Autobus bude odjíždět ve čtvrtek 27. dubna 2017 ve 12.40 hod od fakulty do Telče, zpět pojede v sobotu 29. dubna cca ve 12 hod z Telče k fakultě. Doprava naším autobusem je zdarma.

Hromadná doprava

Vlakem

Zastávka Telč leží na trase 227, která vede z Kostelce u Jihlavy do Slavonic. Výchozím bodem pro cestu do Telče je tedy Kostelec, který se nachází na trati 225 mezi Přibyslaví, dobře dostupnou i rychlíky na jižní trase Praha – Brno, které jezdí několikrát denně, a Veselím nad Lužnicí.

Autobusem

Do Telče jezdí mnoho regionálních autobusových linek a také denní spoje z Brna a Prahy. Pro přesedání je vhodná Jihlava, která náleží do rozsahu zmíněných regionálních spojů.

Pro dopravu na konferenci můžete využít i služeb společnosti Student Agency, do Telče jezdí z Brna 2x denně.

Pro vyhledání vyhovujícího spoje doporučujeme vyhledávač idos.cz a web studentagency.cz.

Automobil

Z Brna je zřejmě nejjednodušší vyrazit po dálnici D1 na Prahu, následně odbočit na exitu 182 na Rosice a pokračovat po silnici 23 přes Náměšť nad Oslavou a Třebíč až do Telče (96,5 km).

Pokud pojedete od Prahy, možnou variantou je jet po dálnici D1 na Brno, odbočit na exitu 90 u Humpolce na Pelhřimov a následně pokračovat přes Pelhřimov po silnici 112 do Telče (152 km).

Užitečné odkazy

Město Telč

Univerzitní centrum Telč

Plánek města Telč

Vyhledávač vlakových a autobusových spojení IDOS


nahoru